SYNOT ÚČASTNÍKEM HERNÍ VÝSTAVY VE ŠPANĚLSKÉM MADRIDU

01 / 04 / 2022 | Herní novinky

Skupina SYNOT se v polovině března zúčastnila prestižní herní výstavy ve španělském Madridu. Jednalo se o 38. ročník akce s názvem Feria Internacional del Juego. Prezentovaly se na ní tak, jako již tradičně, prestižní společnosti z celého světa.

Akce se konala po tříleté přestávce, způsobené pandemií COVID-19, v areálu IFEMA. Společnostem skupiny SYNOT patřil stánek C15 o rozloze více než 200 m2.

Výstavy se účastnily přibližně dvě desítky zaměstnanců skupiny SYNOT z několika zemí, kteří reprezentovali společnosti SYNOT W, SYNOT Games, SYNOT Games Limited, SYNOT Interactive, SYNOT Gaming Spain a společnost INNOMATIC, která je exkluzívním distributorem produktů značky SYNOT ve Španělsku.

Účast na této výstavě jsme od začátku považovali za klíčovou, proto jsme také věnovali opravdu velkou pozornost přípravě na ni. Vzhledem k tomu, že řada klíčových hráčů v herním byznyse odřekla účast na výstavě ICE v Londýně především z důvodu jejího naplánování na období velikonočních svátků, bylo zřejmé, že právě madridská výstava zažije opravdu velkou návštěvnost, což se potvrdilo,“ uvedl Miroslav Valenta ml., obchodní ředitel skupiny SYNOT.

Skupina SYNOT na výstavě představila celkem 26 herních zařízení, rozdělených do sekcí VLT a VHP. Konkrétně se jednalo o představení sestav kabinetů Eclipse, Eclipse FL-32 (který byl na výstavě prezentován vůbec poprvé), UP1-24 a ST1-27, které byly doplněny o atraktivní LED zástěny.

V rámci VLT sekce byla pozornost zaměřena především na VLT Premium, které bylo vyvinuto přímo pro španělský trh. Oblast VHP pak reprezentovaly herní systémy Firebird Red, Blue, Purple a Explosive link.

Nechybělo ani zastoupení online segmentu – tedy nejnovější trendy v oblasti her pro mobilní platformy, které byly prezentovány na mobilních zařízeních i ALL-IN-ONE PC.

Jako vždy jsme samozřejmě návštěvníky výstavy a hosty našeho stánku seznámili s aktuálními novinkami z naší dílny. Jednalo se především o linkové systémy Explosive Link a Magic Ball Link, kdy každý ze systémů disponuje mimo mnoha klasických, také čtveřicí unikátních, atraktivních linkových her;dále nejnovější hry od společnosti SYNOT Games a mnoho jiných novinek. Vzhledem k tomu, že naše společnosti působí v desítkách zemí světa, není pro nás problém se přizpůsobit jakékoliv platné legislativě i aktuálním podmínkám dané země,“ dodal dále Valenta.

Výstavy v Madridu se účastnilo mnoho potencionálních i stávajících obchodních partnerů skupiny SYNOT, stejně jako zástupci distribučních společností a provozoven. Jednotlivé produkty u nich měly velký ohlas, přičemž bezkonkurenčně největší zájem v letošním roce vzbudily výše uvedené linkové systémy.

Skupina SYNOT se ještě v letošním roce zúčastní několika světových výstav. Mimo jiné se jedná o Srbsko, Rumunsko a další destinace.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Podniká téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. V dalších desítkách zemí působí prostřednictvím online kasina. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii.

Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu, kde získala již řadu prestižních mezinárodních ocenění, sportu, podpoře startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Společnosti skupiny SYNOT se již řadu let umísťují ve stovce TOP společností České republiky, a to prostřednictvím soutěže „Českých 100 nejlepších“.

 

 Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová
tisková mluvčí skupiny SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz