SYNOT PREZENTOVAL SVÉ NOVINKY V SRBSKÉM BĚLEHRADĚ

24 / 06 / 2022 | Herní novinky

Na přelomu května a června se v Srbsku uskutečnila dvoudenní výstava herní techniky s názvem: BELGRADE  FUTURE  GAMING. Své produkty zde představovaly desítky převážně evropských společností. Skupině SYNOT patřil stánek o rozloze 110 m2.

Upřímně nás těší, že jsme se této výstavy mohli účastnit. Jednalo se totiž o jednu z mála podobných akcí, které se v posledních letech na Balkánu v důsledku pandemie koronaviru konaly. Krátce před termínem aktuální výstavy navíc došlo ke zrušení proticovidových opatření, což mělo velmi pozitivní vliv na celkovou návštěvnost. Účast na výstavě pro nás byla mimo jiné příležitostí k otevření dalších možností obchodní spolupráce i upevnění naší pozice na balkánském trhu,“ uvádí Roland Andrýsek, obchodní ředitel skupiny SYNOT.

V rámci výstavy SYNOT prezentoval přibližně dvě desítky herních zařízení. Jednalo se například o kabinety UP1-24, Eclipse FL-32 a především linkový systém Magic Ball Link a nejnovější sw verzi Explosive Games Premium+ a Firebird. Jednotlivé produkty se mezi návštěvníky těšily velkému zájmu.

Největším trendem herního byznysu je v současné době právě linkový systém. Vystavili jsme sestavu strojů se sw Firebird Purple, který obsahuje 4 linkové hry a další klasické hry. Tento linkový systém jsme vystavili v nejnovějším kabinetu Eclipse FL-32 s jackpotovým zobrazovačem. Nechyběla ale samozřejmě ani zákazníky velmi oblíbená online sekce, prezentující nové trendy v oblasti mobilních řešení a produkty našich společností Synot Games a Synot Interactive,“ přibližuje dále Andrýsek.

V průběhu výstavy skupina SYNOT předvedla nejen současné produkty, ale také novinky, určené pro nadcházející období a různé zahraniční trhy, především balkánské. Výstavě totiž dominovali návštěvníci např. z Chorvatska, Černé Hory, Slovinska, Bosny a Herzegoviny, Makedonie a v neposlední řadě Bulharska.

 O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Podniká téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. V dalších desítkách zemí působí prostřednictvím online kasina. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii.

Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu, kde získala již řadu prestižních mezinárodních ocenění, sportu, podpoře startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Společnosti skupiny SYNOT se již řadu let umísťují ve stovce TOP společností České republiky, a to prostřednictvím soutěže „Českých 100 nejlepších“.

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz