SYNOT opět dodavatelem herních zařízení pro společnost Totalizator Sportowy

04 / 05 / 2023 | Herní novinky

Skupina SYNOT prošla všemi fázemi výběrového řízení pro dodávku herních zařízení, které vyhlásila společnost Totalizator Sportowy. Právě Totalizator Sportowy je jediným subjektem, který může v Polsku herny s herními zařízeními provozovat (s výjimkou kasin).

SYNOT byl v tendru vybrán jako jedna z několika společností, které budou v letech 2023 až 2026 dodávat tento typ zařízení na polský trh.

Ke spolupráci byla naše společnost vybrána již v letech 2019 – 2022. Vyhlášení dalšího tendru pro dodávku strojů, tentokrát pro období let 2023 – 2026, pro nás tedy bylo jasnou výzvou a jsme rádi, že jsme byli opět úspěšní,“ uvádí Roland Andrýsek, obchodní ředitel skupiny SYNOT s tím, že se tak současně jedná o druhý tendr od doby, kdy byla, kromě již existujících kasinových provozů, v Polsku zákonem povolena možnost provozování výherních hracích přístrojů. Monopol na tento provoz má právě Totalizator Sportowy.

V případě dobré spolupráce a zájmu ze strany společnosti Totalizator Sportowy může být spolupráce prodloužena o další dva roky, tedy až do konce roku 2028.

Hned po ukončení tendru jsme s Totalizatorem Sportowym uzavřeli garantovanou objednávku na 300 kusů VHP, což nás velmi těší. Dodávka herní techniky je již v současných dnech realizována. Stroje tak dle dohodnutého harmonogramu postupně dodáváme na polský trh,“ informuje dále Roland Andrýsek.

SYNOT tak navazuje na aktivní tříleté působení na polském trhu a současně zde rozšiřuje portfolio nabízených produktů.

 

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Podnikatelské aktivity provozuje na většině kontinentů, a to ve více než čtyřiceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

 

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí

Skupina SYNOT

Mobil: +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz