SYNOT NA PRESTÍŽNEJ VÝSTAVE V RUMUNSKU!

Skupina SYNOT se představila na prestižní loterní výstavě Entertainment Arena Expo 2018, která se uskutečnila ve dnech počátkem září v Romexpo Exhibition Center, v Bukurešti.

SYNOT zde prezentoval své nejnovější produkty – jednalo se především o nové verze herních kompendií Explosive Games Premium 1-5, které nabízí spoustu vylepšení a jsou tak pro klienty daleko atraktivnější, než dosud. Současně zde byl představen nový software Explosive Games pro bary a puby. Softwarová řešení byla vystavována v kabinetech Eclipse a Duo.

Návštěvníci si navíc v průběhu výstavy mohli vyzkoušet celé portfolio her od společnosti SYNOT GAMES, které jsou určeny jak pro „land based“, tak i pro online kasina.

Dále byl na výstavě předveden jackpotový systém společnosti SYNOT ICT Services na sestavě Pentagon Eclipse a produktová nabídka společnosti EASIT. Nechyběly ani terminály pro kurzové sázení a virtuální sporty TNT 4.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to přibližně ve dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe a také v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz

 

Galéria