Společnost SYNOT Games posiluje svou přítomnost v USA

06 / 09 / 2021 | Herní novinky

Společnost SYNOT rozšířila své působení podepsáním smlouvy se společností GAN Limited.

GAN Limited je předním poskytovatelem internetového herního softwaru, služeb v oblasti online hazardního hraní za skutečné peníze, online sportovních sázek a zabývá se rovněž odvětvími simulovaných her. Díky tomuto novému partnerství byly nejlepší herní tituly společnosti SYNOT, jako například Alchemist's Gold, Corsair Queen a Respin Joker, uvedeny do provozu v kasínech v New Jersey a rozšířili tak nabídku více jak 800 her, které již společnost GAN nabízí prostřednictvím své knihovny her v rámci služby GAN 's US Real Money Gaming ( "RMG"). Během Q3 se v New Jersey očekává uvedení dalších čtyř titulů SYNOT.

"Jsme nadšeni, že můžeme oznámit uvedení těchto titulů na trhu v USA, ve státě, kde je hraní za skutečné peníze regulováno. Jedná se o pokrok v našem partnerství se společností SYNOT, uznávaným poskytovatelem herního obsahu, který již nyní nabízí kvalitní obsah na jiných herních platformách v zahraničí. Spuštěním nových her na platformě GAN ještě více odlišuje naši inovativní technologii od konkurence, protože pokračujeme v expanzi na další trhy v rámci USA. Těšíme se na pokračující synergii se společností SYNOT," komentoval Marcus Yoder, SVP Sales v společnosti GAN.

"Tato dohoda je pro nás významným krokem. Očekáváme dlouhodobý vztah, ve kterém budou naše hry prostřednictvím společnosti GAN zpřístupňovány na americkém regulovaném peněžním trhu. Je to úžasná příležitost pobavit ještě víc hráčů po celém světě," komentoval Miroslav Valenta, obchodní ředitel společnosti SYNOT.

 
O společnosti GAN Limited:

GAN je předním dodavatelem internetového herního softwaru pro kasina, zejména pro americký kasinový průmysl. Coolbet, divize GAN, je vedoucím operátorem patentované technologie online sportovních sázek s vedoucí pozicí na vybraných trzích Evropy a Latinské Ameriky. Společnost GAN vyvinula proprietární softwarový systém pro podnikání v oblasti internetových hazardních her GameSTACK ™. Tento systém provozovatelům kasin licencuje technologické řešení na klíč pro regulované internetové hazardní hry za skutečné peníze. Taktéž zahrnuje internetové hry, internetové sportovní hry a virtuální simulované hraní. Další informace o GAN najdete na stránce www.GAN.com.

 
O společnosti SYNOT Group:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Podniká téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. V dalších desítkách zemí působí prostřednictvím online kasina. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu, kde získala již řadu prestižních mezinárodních ocenění, sportu, podpoře startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Společnosti skupiny SYNOT se již řadu let umísťují ve stovce TOP společností České republiky, a to prostřednictvím soutěže „Českých 100 nejlepších“. Podobně je tomu např. i na Slovensku, kde společnost SYNOT W ve své kategorii několikrát excelovala na prvním místě soutěže „TOP 10 firiem regiónu“. Stala se také držitelem ceny Merkúr, která je oceněním společností, jež jsou největšími plátci daní v regionech a projevují největší daňovou disciplínu.

 
O společnosti SYNOT Games:

SYNOT Games je etablovaným dodavatelem herního obsahu s rostoucím zastoupením, licencovaný Maltským úřadem pro hry a Britskou komisí pro hazard a certifikován v celé Evropě. Hry jsou již certifikované v několika jurisdikcích, včetně Itálie, Španělska, Portugalska, Švédska, České republiky, Slovenska, Dánska, Lotyšska, Litvy, Rumunska, Chorvatska, Řecka, Velké Británie a Malty. Naše komplexní portfolio se může pochlubit více než 70 vzrušujícími tituly, které jsou k dispozici v 28 jazycích a jsou dostupné ve více než 150 kasinech.