SKUPINA SYNOT: UŽ TRI TISÍC STROJOV V GRÉCKU!

Skupina SYNOT i nadále pokračuje v úspěšné spolupráci se sázkovou a loterní společností OPAP, která je lídrem řeckého trhu. Z celkového počtu pěti tisíc strojů, které SYNOT do země na základě smlouvy postupně dodá, jich jsou uvedeny do provozu již více, než tři tisíce.

„Naše spolupráce byla zahájena v roce 2015, kdy společnost SYNOT W uspěla ve vypsaném tendru. Stali jsme se tak jedním ze čtyř světových dodavatelů videoloterních terminálů, v rámci firem z kontinentální Evropy jsme zvítězili jako jediní,“ uvedl Roland Andrýsek, obchodní ředitel skupiny SYNOT s tím, že se původně jednalo o dodávku dvou tisíc strojů. Po vyhodnocení spolupráce však byla mezi společností OPAP a SYNOT W uzavřena dohoda o navýšení počtu dodaných videoloterních terminálů na více než dvojnásobek. Celkem se tak bude jednat o pět tisíckusů herních zařízení, které klienti najdou ve stovkách provozoven.

Skupina SYNOT kromě spolupráce v oblasti provozu loterií v Řecku plánuje stejně, jako v dalších zemích, ve kterých podniká, investice také v oblasti o IT technologií, podpory sportu a cestovního ruchu a podobně.

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Její roční obrat činí přibližně 16 miliard korun.

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz 

Galéria