SKUPINA SYNOT RUŠÍ PLÁNOVANOU ÚČAST NA VÝSTAVĚ ICE V LONDÝNĚ

15 / 02 / 2022 | Herní novinky

V návaznosti na aktuální pandemickou situaci a především neúčast ze strany klíčových vystavovatelů seskupina SYNOT v letošním roce nezúčastní prestižní výstavy ICE.K tomuto rozhodnutí dospělo vedení skupiny po důsledném vyhodnocení celé situace, a to i přesto, že SYNOT v posledních měsících dokončil vývoj celé řady nových produktů, které by rád prezentoval stávajícím i potencionálním obchodním partnerům.

Velice nás mrzí, že v letošním roce nebudeme v Londýně prezentovat své novinky, na jejichž vývoj jsme se soustředili po uplynulé dva roky. Máme připraveno dosud nepropracovanější produktové portfolio v oblasti online i land-based, které jsme chtěli zákazníkům představit. Jsme však nuceni od naší prezentace na výstavě odstoupit v důsledku aktuální, nepříznivé situace, kdy by naše účast primárně přinesla zmařené investice. Řada našich stávajících i potencionálních obchodních partnerů již totiž účast na akci odřekla vzhledem ke zvolenému termínu. Navíc hrozí i logistické potíže,“ uvedl obchodní ředitel skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml. a dodal: „Naše rozhodnutí jsme konzultovali s respektovaným organizátorem akce, společností Clarion Gaming, která nám v tomto směru vyšla maximálně vstříc a k celé záležitosti se postavila velmi profesionálně.“

Největší evropská výstava herní techniky se tak letos bude muset obejít bez celé řady velkých vystavovatelů. Kromě skupiny SYNOT se jedná například o společnosti Novomatic, Merkur, Aristocrat, EGT, Interblock, Win Systems, Zitro a řadu dalších.

Jednotlivé společnosti skupiny SYNOT se výstavy v Londýně účastní každoročně. Svým zaměřením je ICE největší a nejprestižnější akcí v celé Evropě. Nové trendy v oblasti loterního průmyslu a současně nejmodernější herní zařízení, která zde skupina SYNOT každým rokem prezentuje, si vždy počátkem února přicházejí prohlédnout hosté z celého světa. V loňském roce byla akce zrušena v důsledku celosvětové pandemie Covid-19.  Termín letošní akce byl stanoven na termín 12. – 14. 4. 2022, což je však období velikonočních svátků. 

„Plně si uvědomujeme důležitost účasti na podobných akcích. Proto pevně věříme tomu, že v nadcházejícím roce bude situace daleko příznivější. Rozhodně máme co ukázat a čím se pochlubit, těšíme se tedy na ICE 2023,“ uzavírá Miroslav Valenta ml.


O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Podniká téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. V dalších desítkách zemí působí prostřednictvím online kasina. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii.

 Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu, kde získala již řadu prestižních mezinárodních ocenění, sportu, podpoře startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím. Společnosti skupiny SYNOT se již řadu let umísťují ve stovce TOP společností České republiky, a to prostřednictvím soutěže „Českých 100 nejlepších“.

Podobně je tomu např. i na Slovensku, kde společnost SYNOT W ve své kategorii několikrát excelovala na prvním místě soutěže „TOP 10 firiem regiónu“. Stala se také držitelem ceny Merkúr, která je oceněním společností, jež jsou největšími plátci daní v regionech a projevují největší daňovou disciplínu.

 

 Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová
tisková mluvčí skupiny SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz