FIREBIRD PURPLE

Herní systém Firebird nabízí širokou škálu osvědčených herních konceptů vhodných pro všechny typy hráčů - od ovocných klasik až po dechberoucí tématické bestsellery s řadou poutavých symbolů, propracovanou grafikou, množstvím atraktivních funkcí a bonusů. V nabídce jsou nejpopulárnější hry z dílny SYNOT Games, které díky své kvalitě získaly na trhu silnou pozici. Každá hra splňuje ty nejvyšší požadavky na originalitu, technické zpracování a atraktivní vzhled. Kompendium je vybavené vícejazyčnou podporou, plnou podporou SAS protokolu 6.02, přizpůsobitelným nastavením stroje, elegantním menu a strhujícím jackpotových systémem. Díky vynikajícím technickým vlastnostem je produkt přizpůsobitelný tak, aby plně vyhovoval konkrétnímu trhu.

Nejnovější herní systém Firebird Purple obsahuje strhující linkové hry Aztec Jaguars, Crazy Free Fruits, Crazy Wild Fruits, Tiki Princess, Legend of Medusa, Big Mystery a také řadu klasických her. Sofistikovaný systém Firebird Purple je navržen exkluzivně pro progresivní multigame jackpotový systém Magic Ball Link.

Vlastnosti herního systému

  • Jackpotový systém SYNOT Jackpot System
  • Možnosti Herní filtry, multi-denominace, volatilita,autostart, riskování, nastavitelné pořadí her v herním lobby, vícejazyčnost
  • Platforma Innocore DPX®-S450
  • SAS protokol Verze 6.02, 2 plnohodnotné SAS porty

 

* Počet her se liší dle softwarové verze a jurisdikce. Pro bližší informace kontaktujte obchodní managery.