SYNOT TIP: ONLINE SÁZKY S BONUSEM 400 Kč!

Společnost SYNOT TIP přichází za klienty s novou, velmi atraktivní nabídkou. Za doplnění registrace získá hráč bonus pro online sázky ve výši 400 Kč.

„Budoucnost patří internetu. A právě online sázky jednoznačně preferují i naši klienti. K 1. 1. 2019 tak končí kurzové sázení na samoobslužných terminálech společnosti SYNOPT TIP, a.s.,“ vysvětluje důvod změn Petr Mikoška, výkonný ředitel společnosti SYNOT TIP.

Klient si může od 1.1.2019 u společnosti SYNOT TIP vsadit online sázku 24 hodin denně z pohodlí domova či z jakéhokoliv jiného místa. Doplnění registrace pro stávající klienty je přitom velmi snadné, stačí k němu např. doplnit číslo účtu online, na sběrně, případně za pomoci našeho call centra; poslat minimální platbu na hrací konto a zahájit hru.

Ověření účtu může proběhnout také za pomoci zaslaného scanu výpisu z účtu/online bankovnictví, nebo pomocí online/offline platby.

„Naše klienty průběžně informujeme o tom, že na kamenné pobočce (sběrně) je možné doplnit registraci pouze do konce letošního roku. Poté to bude možné v hernách SYNOT TIP, nebo prostřednictvím webových stránek www.synottip.cz,“ doplňuje Mikoška s tím, že další z možností je přeregistrace přímo v bance, a to za předpokladu, že má klient účet vedený u České spořitelny nebo Air Bank. Síť spolupracujících bank intenzívně rozšiřujeme.

Klienti se mohou těšit na bezkonkurenční bonusy – například volnou sázenku v hodnotě 200 Kč pro každého, bonus ve výši dalších 200 Kč za doplnění internetové registrace, non stop provoz, výrazně širší nabídku než na terminále, pokračování věrnostního programu a řadu dalších výhod.