Skupina SYNOT opäť rozšírila svoje aktivity v juhovýchodnej Azii. 

SYNOT POSILňUJE SVOJU POZíCIu Vo VIETNAMe! OTVoriL DVe NOVe KASíNA

Skupina SYNOT opäť rozšírila svoje aktivity v juhovýchodnej Ázii. Už počas prvého mesiaca tohto roka uviedla do prevádzky dve kasína v strednom a južnom Vietname. Obe tieto kasína sú plne vybavené hernou technikou značky SYNOT. Nachádzajú sa v päťhviezdičkových rezortoch Cam Ranh Riviéra v provincii Khanh Hoa a Sun Spa Resort v meste Dong Hoi. Obe mestá patria k vyhľadávaným turistickým oblastiam.

"Skutočne nás teší, že sa nám v expanzii do tejto oblasti darí. Vietnamský trh samozrejme má svoje špecifiká a pôsobia tu predovšetkým spoločnosti z mimoeurópskych kontinentov - predovšetkým sa jedná o Ameriku a Austráliu. Sme tak jedni z mála európskych dodávateľov, ktorým sa v takej miere podarilo vo Vietname preraziť, "uviedol obchodný riaditeľ skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml. s tým, že sa všetky existujúce kasína tešia dobrej návštevnosti.

"V dohľadnej dobe chystáme ďalšie projekty v tejto oblasti, a to nielen vo Vietname, ale aj v Kambodži, kde sa snažíme stabilizovať svoju pozíciu a ďalej distribuovať vlastné produkty," dodáva ďalej Valenta.

V nových kasínach sú umiestnené desiatky strojov - jedná sa o VLT terminály rôzneho typu a samozrejme tiež obľúbené rulety. Vo Vietname je tak hernou technikou značky SYNOT vybavených už sedem kasín a pracuje sa na spustení ďalších.

Prvé kasíno vo Vietname SYNOT otvoril už v roku 2015. Na jeseň roku potom 2017 vo Vietname založil spoločnosť s názvom SYNOT SEA (SYNOT South East Asia). V uplynulom roku navyše SYNOT expandoval do Kambodže, kde dodal stroje do dvoch luxusných kasín v Sihanoukville.


O skupine SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dáva prácu približne trom tisícom osobám. 
Pôsobí takmer na všetkých kontinentoch, a to vo viac ako dvadsiatich krajinách sveta. Svoje obchodné aktivity má v Európe, Afrike, Amerike aj v Ázii. Okrem lotériového priemyslu a dodávky špičkových IT technológií, softvérových riešení a herných zariadení sa venuje aj investíciám v oblasti cestovného ruchu a športu, podpory startupových projektov, mediálnym aktivitám a ďalším podnikateľským sektorom.

 

 

 Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tlačová hovorkyňa
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz