SYNOT chystá velkou expanzi na světový trh online her!

SYNOT chystá velkou expanzi na světový trh online her!

Skupina SYNOT má nakročeno ke spuštění online kasin v dalších zemích Evropy. Prostřednictvím společnosti SYNOT Games Ltd. se totiž stala držitelem licence na Maltě – a právě tu řada zemí pro vstup nového provozovatele na online herní trh vyžaduje.

Jedná se o B2B licenci Critical Gaming Supply, která otevírá pomyslné brány do řady destinaci, v nichž je herní trh přísně regulovaný. Držiteli zmíněné licence jsou tak pouze přední poskytovatelé těchto služeb, proto jsme hrdí na to, že jsme jedněmi z nich,“ uvedl Neofytos Neofytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited.

Získání licence z Malty na provoz online her je jedním z klíčových momentů pro celou skupinu. Má pro provozovatele velkou váhu - díky ní totiž bude možné přiblížit online zábavu značky SYNOT dalším zemím, které si právě držení této licence kladou jako podmínku pro vstup nových provozovatelů na jejich trh.

Naše společnosti vždy působily výhradně v legálním prostředí, a právě k tomu, abychom mohli na významné trhy vstoupit, potřebujeme potřebné licence, případně certifikace. Licence, vydávaná certifikační autoritou Malta Gaming Authority, je jednou z nejvýznamnějších. Podtrhuje náš závazek k bezpečnému a zodpovědnému podnikání a řadí nás tak k dalším světově respektovaným společnostem,“ dodal Miroslav Valenta mladší, obchodní ředitel skupiny SYNOT.

Skupina SYNOT navíc na Maltě otevřela svou pobočku, a rozšířila tak počet zemí, v nichž působí. Současně do budoucna plánuje získání dalších významných licencí pro světové herní trhy. K působení na předních světových trzích jsou totiž podobné licence a certifikace nezbytnou nutností.

O skupině SYNOT:
Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem tisícům osobám. Působí téměř na všech kontinentech, a to ve více než dvaceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě loterního průmyslu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, mediálním aktivitám a dalším podnikatelským odvětvím.

Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tisková mluvčí
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz