ÁZIA: UŽ DEVÄŤ kasín VYBAVENÝCH HERNou technikou ​​SYNOT!

Skupina SYNOT veľmi úspešne posilňuje svoje meno v Ázii. V uplynulých dňoch bolo vo Vietname otvorené ďalšie kasíno, vybavené práve hernou technikou značky SYNOT. Pritom len pred dvoma mesiacmi tu boli uvedené do prevádzky dve kasína, a to v strednom a južnom Vietname, v ktorých sú taktiež umiestnené produkty rovnakej značky.

Najnovšie kasíno sa nachádza v päťhviezdičkovom hoteli Royal, v meste Hoi An, ktoré je pobrežným mestom v strednom Vietname.

"Rozlohou je posledné otvorené kasíno jedným z najväčších vietnamských kasín, v ktorých máme svoje aktivity. Nachádza sa totiž v samostatnej budove hotela, a to celkom na ôsmich podlažiachPribližne v polovici z nich sa odohrávajú živé hry, zvyšok patrí ruletám a videolotériovým terminálom, "informoval Miroslav Valenta mladší, obchodný riaditeľ skupiny SYNOT.

Slávnostného otvorenia kasína sa zúčastnilo celkom dvesto pozvaných hostí.

"Rozhodne nejde o náš posledný počin v tejto oblasti. V expanzií na ázijskom trhu sme veľmi úspešní, sme jedni z mála európskych dodávateľov, ktorým sa v takej miere podarilo vo Vietname preraziť, navyše sa naše produkty v kasínach tešia veľkému záujmu, preto v tomto trende chceme pokračovať, "uviedol ďalej Miroslav Valenta ml. s tým, že sa naďalej SYNOT chce sústrediť aj na susedný, kambodžský trh. "Ako sme uviedli už skôr, sa chystáme nadviazať na dobré výsledky našíh strojov na miestnom trhu, stabilizovať svoju pozíciu a ďalej distribuovať vlastné produkty," dodáva Valenta.

Prvé kasíno vo Vietname SYNOT otvoril už v roku 2015. Na jeseň roka potom 2017 v tejto krajine založil spoločnosť s názvom SYNOT SEA (SYNOT South East Asia). K dnešnému dňu už len vo Vietname dodal techniku ​​do ôsmich kasín. V uplynulom roku navyše SYNOT expandoval aj do Kambodže, kde sú jeho stroje súčasťou luxusného kasína v Sihanoukville.


O skupine SYNOT:

Skupina SYNOT dnes dáva prácu približne trom tisícom osobám. 
Pôsobí takmer na všetkých kontinentoch, a to vo viac ako dvadsiatich krajinách sveta. Svoje obchodné aktivity má v Európe, Afrike, Amerike aj v Ázii. Okrem lotériového priemyslu a dodávky špičkových IT technológií, softvérových riešení a herných zariadení sa venuje aj investíciám v oblasti cestovného ruchu a športu, podpory startupových projektov, mediálnym aktivitám a ďalším podnikateľským sektorom.

 

 

 Kontakt:
Mgr. Magda Pekařová, tlačová hovorkyňa
Skupina SYNOT
Mobil: +420 739 604 032
E-mail: magda.pekarova@synot.cz

 

Galéria